Klub Karabina

Křesťanský klub pro děti a mládež.

Karabinka

Karabinka

Karabinka je pro všechny děti od 5 do 7 let. Scházíme se v budově Církve bratrské na Velké Lhotě od 16:00 do 18:00. Karabinka probíhá ve stejnou dobu a na stejném místě jako Karabina. Společně zpíváme písničky, povídáme si Bohu, hrajeme hry, povídáme si. V létě pořádáme příměstský tábor. Budeme rádi, když se za námi přijdeš podívat. Moc toho s sebou nepotřebuješ, vezmi si jen malou svačinu a přezůvky.

Chceš vědět více nebo máš nějakou otázku? Napiš na adela.kalacova@centrum.cz.

Karabina

Karabina

Karabina je pro všechny děti od 8 do 12 let. Scházíme se v budově Církve bratrské na Velké Lhotě od 16:00 do 18:00. Karabina probíhá ve stejnou dobu a na stejném místě jako Karabinka. Společně zpíváme písničky, povídáme si Bohu, hrajeme hry, povídáme si. V průběhu roku pořádáme víkendovky, přespávačky a v létě tábor. Budeme rádi, když se za námi přijdeš podívat. Moc toho s sebou nepotřebuješ, vezmi si jen malou svačinu a přezůvky.

Chceš vědět více nebo máš nějakou otázku? Napiš na adela.kalacova@centrum.cz.

Klub 89

Klub 89

Klub 89 je pro všechny mladé lidi od 13 let, kteří chtějí být spolu. Mluvíme o Bohu, zpíváme chvály, hrajeme hry, popíjíme kafe a povídáme si. Jsme otevření pro všechny, tak přijď mezi nás. Scházíme se každý pátek od 18:15 do 21:00 ve sborové budově na Velké Lhotě.